Historia

o nas

1. Jak to się zaczęło

Historia ta zaczyna się niczym z filmu, kiedy to dwóch ambitnych chłopaków pragnie czegoś więcej od życia… Od zawsze mieliśmy styczność z biznesem w mniejszym lub większym stopniu. Kiedy to poznaliśmy się na studiach od razu zauważyliśmy, że nadajemy na podobnych falach.. Tak minęły nam prawie 3 lata zajęć, podczas których wymieniliśmy się tysiącami pomysłów, aż przyszedł moment w którym postanowiliśmy otworzyć własną firmę – nie mieliśmy nic do stracenia.

start
J&F Investing

2. dwie twarze wiele umiejętności

Największą zaletą naszej współpracy są podobne poglądy, ale zupełnie inne perspektywy, dzięki czemu zawsze możemy spojrzeć na coś z dwóch stron. Żaden z nas nie boi się krytyki, której nigdy nie brakuje, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Dzięki niej, a także posiadaniu różnych umiejętności potrafimy doprowadzić niemalże każdą rzecz do perfekcji.

3. Bez problemów byłoby nudno

Jak dobrze wiemy prowadzenie firmy to nie tylko same przyjemności. Nieprzespane noce, zszargane nerwy i różnica zdań to dopiero wierzchołek góry lodowej, ale jest to coś, na co z czasem patrzymy z uśmiechem i jednoczesną motywacją do dalszej pracy. W końcu gdyby wszystko, zawsze było idealnie to byśmy się zanudzili.

hypothesis
goal

4. Skąd czerpiemy pomysły

Żaden z naszych projektów nie powstał z przypadku. Za każdym pomysłem stoją nasze zainteresowania i hobby, na których punkcie mamy obsesję. Jak to mówią, rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.